LUPINENS ARBETSGRUPPER

 

 

 

Arbetsgruppsansvarig

Lars Carlsson  SL19  0704594115  lars.carlsson123@gmail.com

Dawit Hailegebreal SL18 0707516078 ddhale@hotmail.com

     

El-avläsning

Läses av senast 30 september av medlemmen själv. Mätarställningen skicka sms till Christian Tellgren/Roth 0765806802 alt. mailas till koloniforeningen.lupinen@gmail.com eller per brev till Lupinens brevlåda.

     

Nya medlemmar 

OL + SL -Christian Tellgren-Roth OL165  0765806802  chtellgren@gmail.com

     

Underhållsgruppene

Lars Carlsson  SL19  0704594115  lars.carlsson123@gmail.com

Lars Alzén  OL118  0708914456

Ann Lövefors SL22 0706074613  annlovefors@hotmail.com

Dawit Hailegebreal SL18 0707516078 ddhale@hotmail.com

Mats Mattsson OL 118 0733597140

Pia Bergh OL90 0705230363 pia.bergh@comhem.se

Kompostansvariga

Maria Guglielmeti 0704414960 rosarigug@msn.com

Yrsa Anckers SL76 0704245348 yrsaa@me.com

Ann Lövefors SL22 0706074613  annlovefors@hotmail.com

  

Blommlådor-Anslagstavlor-flaggstänger samt OL92

Ann-Gret Aison  SL65  0733148764  anngretaison@gmail.com

Karina Karlsson  SL43  0769184062

  

Lupinens allt i allo

Karina Bosshammar OL91  0737711417  karina.bosshammar@hotmail.se

Medlemskort

David Lundqvist SL68 0705252230

Lena Eriksson SL67 0768717300

     

Uthyrning av släpkärran

Lars Alzén  OL129  0708914456 

     

Städschema allmänna ytor 

Siwan Eliasson SL20 0707722784 siwan_eliasson@live.se

     

Städdagar

Styrelsen

     

Uthyrning av klubbstugan

Ann-Gret Aison  SL65  0733148764  anngretaison@gmail.com

     

Inköp av material städ/toa/klubbstuga

Ann-Gret Aison  SL65  0733148764  anngretaison@gmail.com

Catalina J Aquirre  SL47  0766290766 

     

Loppis och Loppiscafé

Birgitta Öström  SL5  0709281334  gittan.ostrom@bredband.net

Monika Larsson  SL81  0737812205 

Gisela Muller  SL73  0737664523 

Marie Göthe  SL77  0709359569 

     

Festkommitén

Monica Carlsson  SL19  0766217451 

Irene Johansson  SL28  0859116988 

Lena Asplind  SL37  0702083051 

Lars Alzén  OL129  0708914456 

Inger Ahlgren SL78 0709234797 inger.ahlgren@telia.com

Bertil Wigstrand OL115 0736496717

Medlemstidning/Hemsidan

Siwan Eliasson  SL20  0707722784  siwan_eliasson@live.se

Marie Holm  SL58  0708668377  marieholm07@gmail.com

Lars Carlsson  SL19  0704594115  lars.carlsson123@gmail.com

     

Lupinens mailadress koloniforeningen.lupinen@gmail.com   

Lupinens hemsida www.lupinen-marsta.com   

© 2015-18 by xxx at Koloniträdgårdsföreningen LUPINEN. All rights reserved. The site is proudly created with Wix.com