STÄDSCHEMA 2020

Stuglotter & Odlingslotter

OBS! Kan komma att ändras efter årsmötet OBS!

SL städar Toaletterna

Vecka   Datum       SL nr.          Namn 

V.15      6-12 apr     87 och 86   Öberg och Rodrigues

V.16     13-19 apr     85 och 84   Mirkovic och Hjort

V.17     20-26 apr    83 och 82   Östling och Andersson

V.18     27apr-3maj  81 och 80   Larsson och Holm

V.19      4-10 maj    79 och 78   Ahlgren och Helgesson

V.20     11-17 maj    26 och 76   Axelsson och Anckers

V.21     18-24 maj    75 och 74   Kindström och Eriksson

V.22     25-31 maj    73 och 72   Muller och Eld

V.23       1-7 juni     71 och 70   Ståhl och Taponen

V.24      8-14 juni    69 och 28   Ängwall och Orellana

V.25     15-21 juni    67 och 66   Ericsson och Tancred

V.26     22-28 juni   25 och 64   Kukavica och Forsman

V.27     29juni-5juli  63 och 62   Andersson och Dahl

V.28      6-12 juli     61 och 60   Skriec och Swéden

V.29     13-19 juli     59 och 24   Thorsson och Korkeasolo

V.30    20-26 juli     57 och 56   Svensson och Eklund

V.31     27juli-2aug   55 och 54   Gustavsson och Fredriksson

V.32      3-9 aug      53 och 52   Eklund och Bomgren

V.33    10-16 aug     51 och 50   Ryde och Lindström

V.34    17-23 aug     49 och 48  Jerkeman och Ekström

V.35    24-30 aug    47 och 46   Aquirra och Rashed

V.36    31aug-6sep  45 och 44   Lindqvist och Almquist

V.37     7-13 sep      43 och 42   Karlsson och Strand

V.38    14-20 sep     41 och 40   Blomqvist och Rivadeneira

V.39    21-27 sep     39 och 38   Laakso och Segerstam

V.40    28sep-4okt   21 och 36   Haglund och Bath

V.41      5-11 okt      35 och 34   Annermo och Fors

V.42     12-18 okt     33 och 32   Josefsson och Lampinen

V.43     19-25 okt    31 och 30    Kurvinen och Andraws

V.44    26okt-1nov  23 och 27    Wall och Eklund/Remes

OL städar Klubbstugan

Vecka  Datum        Medlemsnr.   OL nr.            Namn 

V.15      6-12 apr     186 och 179   185 och 132    Torfason och Bantunganya

V.16     13-19 apr     178 och 177   142 och 165    Karlsson och Alqatanani

V.17     20-26 apr    176 och 175   222 och 217    Krause och Guglielmeti

V.18     27apr-3maj  174 och 173   216 och 200   Sederblad och Rashid

V.19      4-10 maj    170 och 169   137 och 84     Karademir och Martinez

V.20     11-17 maj    168 och 163     80 och 227   IIkhane och Lönnqvist

V.21     18-24 maj    160 och 159   226 och 187   Andersson och Wang Li Jansson

V.22     25-31 maj    158 och 156   224 och 206   Checa Artos och Marttinen

V.23      1-7 juni      155 och 154   205 och 116    Cardenas och Lazarian

V.24     8-14 juni     153 och 152   219,220,221     Ismail och Grip

V.25     15-21 juni    150 och 149    94 och 213    Nilsson och Mueller

V.26     22-28 juni   188 och 147   128 och 228   Mohammed och Wirsching

V.27     29juni-5juli  145 och 143   163 och 75     Herzallah och Bohm

V.28      6-12 juli     142 och 140    88 och 73     Nitz och Flor

V.29     13-19 juli     139 och 137    174 och 109   Nilsson och Breton

V.30    20-26 juli     135 och 134    147 och 152   Fichter och Peredes De Velez

V.31     27juli-2aug   133 och 130   208 och 82    Chero Chaves De Salin och Sundling

V.32      3-9 aug      128 och 127    171 och 192    Desme och Karademir

V.33    10-16 aug     126 och 124    210,125,162    Bajric och Embretsen

V.34    17-23 aug     123 och 189    201 och 130  Tapia och Gonsales

V.35    24-30 aug    121 och 190     143 och 92   Olsson och Lukic

V.36    31aug-6sep  119 och 118     100 och 145   Ahmetspahic och Mattsson

V.37     7-13 sep      117 och 191     182 och 184   Vahdati och Byström

V.38    14-20 sep     115 och 114     154 och 98    Wikstrand och Isabel

V.39    21-27 sep     113 och 112     178 och 196   Issakainen och Alsenholt

V.40   28sep-4okt   111 och 195      91 och 150    Mankonen och Kanselius

V.41     5-11 okt       109 och 108   181 och 103    Nylén och Martinez

V.42    12-18 okt      107 och 106   123 och 176    Engholm och Munoz-Ramirez

V.43    19-25 okt     105 och 104    188 och 93    Dahlberg och Vilabona

V.44   26okt-1nov   103 och 102     111 och 119    Pettersson och Holmbom

© 2015-18 by xxx at Koloniträdgårdsföreningen LUPINEN. All rights reserved. The site is proudly created with Wix.com